Tarczyca
Witam, zaczne od poczatku. Czesto towarzysza mi infekcje migdalkow wiec wybralam sie do laryngologa w nadzieji ze ktos mi w koncu pomoze. CRP i ASO w normie jedynie OB 30 (norma 15). Dostalam skierowanie na usg szyji. Pani podczas usg stwierdzila ze tarczyca ma nieco obnizona echogenicznosc. Zrobilam badania pod katem hashimoto(moj tata na to choruje) oto wyniki tsh 1.287(norma 0.34 do 5.6) ft3 2.76,ft4 0.67 any tpo 3.99(norma jest miedzy 0 a 9) any tg 0.3
Czy to poczatki hashimoto? Prosze o odpowiedz
2015-07-26, 11:03
~Igaaa21
~
Hej,
Nie, to niekoniecznie muszą być początki Hashimoto. Choruję na niedoczynność tarczycy, jest to choroba genetyczna w mojej rodzinie. Straszono mnie na początku kiedy po raz ierwszy zrobiłam badania TSH, a po trzeciej wizycie u endokrynologa okazało się, że jest to tylko niedoczynność. Przyjmuję Letrox i co wiecej odważyłam się na wizytę u homeopaty, który przepisał mi granulki po ktorych Letrox nie rozwala mi gospodarki hormonalnej, chronią one moją wątrobe a ja czuję sie dużo lepiej. Jeśli nie jestes przekonana co do leczenia homeopatycznego podsyłam treściwy link w tym temacie. Warto wysłuchać całej audycji. :)
http://www.polskieradio.pl/18/4388/Artykul/1475443,Naturalne-metody-leczenia-Dziecka
2015-08-10, 11:26
~MajkaP
~
Witajcie!
MajkaP- słuchałam audycji, najbardziej podobały mi się wypowiedzi mam, ich doświadczenia, mówią o tym co polecają czego nie. Świetne porady specjalistów. Jestem pod wrażeniem! Jak najbardziej polecam.
Jak widać homeopatia się rozwija, możemy leczyć nawet choroby które wymagają stabilizacji hormonów a jednak możemy próbować innych, bezpieczniejszych metod.
2015-08-10, 11:46
~EdytaEdi
Witam serdecznie.
Co do Hashimoto, nie martw się, podwyższony bądź zbyt niski poziom TSH nie oznacza odrazu ze jesteśmy chorzy na tą przypadłość. Polecam skontaktować sie z dobrym endokrynologiem, który zleci badania bardziej szczegółowe pozwalające sprawdzić czy to jest Hashimoto. Następnie polecam homeopatę, który wspomoże leczenie hormonalne środkiem naturalnym.Nasi lekarze, niestety bazują tylko na antybiotykach i lekach nie uznają lecznictwa metodami naturalnymi. Ale naprawdę warto.
2015-08-10, 20:51
~Pawel525
