Tarczyca a Stimea
Witam. Od roku choruję na niedoczynność tarczycy (hashimoto). Od dłuższego czasu cierpię na spadek libido, więc zakupiłam produkt *Stimea*, jednak doczytałam się na ulotce, że nie powinno się go brać przy chorobach tarczycy. W owym suplemencie znajduje się 50mg L-tyrozyny. Czy jeżeli jednak zacznę go stosować, moje wyniki pogorszą się, lub będzie to miało duży wpływ na ogólny stan zdrowia?
2013-02-23, 19:26
gosiaczek0206
~
wątkii
odpowiedzi
ostatni post
