Tarczyca a Stimea

Witam. Od roku choruję na niedoczynność tarczycy (hashimoto). Od dłuższego czasu cierpię na spadek libido, więc zakupiłam produkt *Stimea*, jednak doczytałam się na ulotce, że nie powinno się go brać przy chorobach tarczycy. W owym suplemencie znajduje się 50mg L-tyrozyny. Czy jeżeli jednak zacznę go stosować, moje wyniki pogorszą się, lub będzie to miało duży wpływ na ogólny stan zdrowia?

Strony: 1


wątkii
odpowiedzi
ostatni post
0
2016-05-07, 22:07
3
2015-08-10, 20:51
1
2012-05-13, 08:26
0
2017-01-10, 15:57
Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ