Rehabilitacja przy zapaleniu stawu kolanowego

Mam zapalenie stawu kolanowego. Mam dużo ćwiczyć, żeby rozruszać staw, ale jest jeszcze gorzej. Co powinno robić się w przypadku zapalenia stawu?

Na pewno w pierwszej kolejności skonsultować się z reumatologiem . A wspomagająco można do ćwiczeń zastosować masaże przy pomocy biszofitu połtawskiego. Powinno pomóc gdyż jest to produkt naturalny

Jeżeli masz typowe objawy stanu zapalnego - ból, obrzęk, zaczerwienienie, podwyższoną temperaturę i zaburzenie funkcji to wtedy należy nie przeciążać stawu (ale też nie unieruchamiać) stosować zimne okłady + delikatne ćwiczenia w odciążeniu. Jak ostry stan zapalny ustąpi spróbuj stopniowo zwiększać obciążenia jednak wszystko w granicach tolerancji stawu.

Pozdrawiam!

Popieram odpowiedź tnSynergia. Natomiast użytkownik pawlak91, wszędzie proponuje biszofit połtawski. Preparat nieznany i nie sprawdzony! To chyba jakaś reklama!

Strony: 1


wątkii
odpowiedzi
ostatni post
29
2018-11-12, 22:15
Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ