Rehabilitacja przy zapaleniu stawu kolanowego
Mam zapalenie stawu kolanowego. Mam dużo ćwiczyć, żeby rozruszać staw, ale jest jeszcze gorzej. Co powinno robić się w przypadku zapalenia stawu?
2013-02-26, 09:59
~Alice
~
Na pewno w pierwszej kolejności skonsultować się z reumatologiem . A wspomagająco można do ćwiczeń zastosować masaże przy pomocy biszofitu połtawskiego. Powinno pomóc gdyż jest to produkt naturalny
2016-09-08, 17:10
pawlak91
~
Jeżeli masz typowe objawy stanu zapalnego - ból, obrzęk, zaczerwienienie, podwyższoną temperaturę i zaburzenie funkcji to wtedy należy nie przeciążać stawu (ale też nie unieruchamiać) stosować zimne okłady + delikatne ćwiczenia w odciążeniu. Jak ostry stan zapalny ustąpi spróbuj stopniowo zwiększać obciążenia jednak wszystko w granicach tolerancji stawu.
Pozdrawiam!
2016-10-27, 15:18
tnSynergia
Popieram odpowiedź tnSynergia. Natomiast użytkownik pawlak91, wszędzie proponuje biszofit połtawski. Preparat nieznany i nie sprawdzony! To chyba jakaś reklama!
2016-11-12, 16:09
arletab
