Po urazie kolana...

ZNowu o bólach :( Miałem uraz kolana jakieś dwa miesiąc temu jak grałem w nogę na hali. Nic nie zwichnięte, nic nie skręcone, ale więzadło wyraźnie naciągnięte i boli na tyle że ledwo chodze. Chyba w stawie nic wielkiego się nie stało. Niby zaraz się poprawiło po jakichś maściach i wrócilem do sportu ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze idealnie. Polecacie coś do smarowania poza urazowymi maścmi? Potrzebuję jeszcze coś na całkowitą poprawę i nie mogę też ciagle pachnieć tak intensywnie jak po maści :D :D

Jak tak długo czujesz to może stało się coś gorszego niż podejrzewasz? Może warto się zapisać dla spokoju sumienia na jakieś prześwietlenie. Zanim zaczniesz smarować to sie chcoaż dowiedz z czym problem

Witaj! Należy przyznać rację mojemu przedmówcy. Jeśli po tak długim od urazu czasie ból się utrzymuje, powinieneś koniecznie skonsultować się z ortopedą! Czasem nawet niezbyt intensywne dolegliwości mogą oznaczać poważniejszy niż się zdaje uraz i wpływać negatywnie na postawę. Jeśli okaże się, że nie są konieczne żadne zabiegi ani stosowanie nielubianych przez Ciebie maści, możesz spróbować żelu bals sulphur na bazie solanki siarczkowej. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz pomaga “wchłonąć się” ogniskom zapalnym. Więcej dowiesz się tutaj: http://www.sulphur.com.pl/bals-sulphur-zel/. Życzę powrotu do pełnej sprawności bez bólu :)

Chyba moja babcia się tym smaruje :D Może jak zawsze widziałem że ma to w domu to jej faktycznie pomagało. Tylko zawsze jej ktoś chyba ten żel przynosił i przez to nie wiem gdzie go kupić:/ I jeszcze takie pytania praktyczne- Jak to pachnie, czy się bardzo klei i cyz da się po nasmarowaniu kolana tym iść normalnie do pracy czy na studia? Nie zrobią się plamy na spodniach?

Bals sulphur żel jest dostępny w wielu aptekach i sklepach zielarskich. Miejsca, gdzie możesz kupić żel znajdziesz również pod tym linkiem: http://www.sulphur.com.pl/gdzie-kupic/. Nie zapomnij wziąć butelki dla babci ;) Jeśli zaś chodzi o właściwości leku, to zapach należy do tych przyjemnych. Z pewnością nikogo nie odstraszysz. Po użyciu na posmarowanej powierzchni tworzy się swego rodzaju powłoka, która spina nieco skórę. Ma to jednak pozytywny skutek - preparat nie plami ubrań. Wygląda na to, że wszystkie Twoje wymogi zostały spełnione :) Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, pytaj.

Sezon wstecz miałam wypadek na snowboardzie. Poważna kontuzja kolana - jedna operacja i oczekiwanie na drugą - ostatną na szczęście. Ból kolana mega silny, nie pomagały leki, maści itp. Dopiero http://www.diskdr.pl/oa5000.htm dał mi minimum konfortu przez znaczne ograniczenie bólu. Dzięki temu dotrwałam jakoś do kolejne operacji.

Polecam żel Arthrocann, który zawiera wyciąg z nasion konopi. Jego skład uzupełniono o wyciągi o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym tj. z kasztanowca, żywokostu lekarskiego, macierzanki tymianek i srebra koloidalnego. Żel przeznaczony jest do stosowania w okolicy stawów, mięśni, ścięgien i pleców.

https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Zel-konopny-Arthrocann-ze-srebrem-koloidalnym-75ml/76

Ja po urazie kolana to na rehabilitację sie zapisalam do Reha Expert - i to była doskonała decyzja - wszystko sprawnie poszło, dokładnie prowadzone ćwiczenia. no i skutek był świetny!

Ja jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji u nich! po moim urazie nie ma śladu - poruszam się normalnie, bez bólu i w pełni sprawna! jestem szcześliwa, że do nich trafiłam!

Nie wiem czy maści Ci pomogą, w moim przypadku nie zadziałały a próbowałam zarówno tych przeciwzapalnych jak i przeciwobrzęgowych. Oczywiście efekty były ale tylko chwilowe, bo co jakiś czas ból nawracał. W końcu trafiłam na rehabilitację do CMD a dokładniej na krioterapię. Wiem, że mają też w ofercie coś takiego jak pętla przeciwbólowa, może ten zabieg by Ci pomógł? Nie wiem dokładnie jak to działa musiałbyś poczytać na stronie.

Strony: 1 2 dalej ›


wątkii
odpowiedzi
ostatni post
Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ