Mrowienia w mosznie

Czuję nieprzyjemne mrowienie w mosznie, nie jest to świąd, nie piecze, ale wyraźnie odczuwalne są jądra i to denerwuje. Nie wiem co to może być, może coś z krążeniem? Co to za mrowienie? Oraz moje prawe jądro jest położone dużo niżej niż lewe. Nierównomierne ułożenie jąder nie jest żadnym...
... w Mrowienie w mosznie i nierównomierne ułożenie jąder

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ