justynka13

justynka13
Użytkownik: justynka13
Ranga: użytkownik
Odpowiedzi: 4
Data rejestracji: 2012-02-06
Ostatnia wizyta: 2012-02-07, 14:49

Wątki justynka13

odpowiedzi
ostatni post

Odpowiedzi justynka13, 10 ostatnich

 
 

A jak wyczuc w badaniu palpacyjnym,ze cos jest nie w porzadu z wezlami??jak rozroznic miesien wezly od np.miesnia??
... w Ból w okolicy lewej piersi a węzły chłonne

Czy powinnam w takim razie wykonac jakies dodatkowe badanie bo zanim sie umowie ze specjalista minie duzo czasu a ja bardzo sie martwie.
... w Senność, bóle głowy, nerwowość, bóle mięśniowe, ucisk w gardle i bóle w klatce piersiowej

Moim problemem jest bol w okolicy lewej piersi i czy to moga byc wezly chlonne??
Moja brodawka w tej piersi jest wciagnieta ale to mam od zawsze od kiedy pamietam.
... w Ból w okolicy lewej piersi a węzły chłonne

Mam 28 lat (z chorób rodzinnych jest astma,choroba hasimoto).Miesiąc temu miałam zabieg laparoskopii z powodu ciąży pozamacicznej.Od około roku dolega mi:
-senność w ciągu dnia i zmęczenie, budzę się niewyspana
-bóle głowy podobne do migreny
-duża nerwowość
-bóle mięśniowe
-ucisk w gardle
-podwyższona temperatura ciała od około...
... w Senność, bóle głowy, nerwowość, bóle mięśniowe, ucisk w gardle i bóle w klatce piersiowej

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ