Bóle żołądka, nudności i wymioty
Witam
3 dni temu bolała mnie cały dzień głowa i ogólnie nie czułem się za dobrze, a na wieczor zażyłem tabletke na kręgosłup dicloberl retard i wtedy się stan się jeszcze bardziej pogorszył od tamtej pory cały czas strasznie boli mnie żołądek i cały czas mam nudności i wymiotuje i do tego troche zawroty głowy. W aptece powiedzieli mi że mam brać laremid, ale to nic nie pomaga co to może być ? i co moge ewentualnie na to wziąść ? Dodam jeszcze tylko że od ponad 3 tygodni biore lek Prefaxine (wenlafaksyna) ale wcześniej nie miałem takich objawow dopiero teraz po ponad 3 tygodniach się takie coś dzieje więc to raczej nie od tego.
Będę wdzięczny za pomoc
2011-10-28, 16:01
~ares
~
Objawy mogą wskazywać na zatrucie pokarmowe, niedrożność w obrębie przewodu pokarmowego, problemy z centralnym układem nerwowym, działanie niepożądane po leku (tutaj jednak nie jest to typowy skutek uboczny, tym bardziej, że dolegliwości pojawiły się dopiero teraz). Poza tym przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych może uszkadzać żołądek. Musisz pójść do lekarza.
2011-10-28, 16:07
markl
~
Ok jak nie przejdzie do poniedziału to pojde do lekarza, lub jak nie bede mogl juz wytrzymać np jutro to zgłosze sie na pogotowie.
Dzieki za odpowiedz
2011-10-28, 16:18
~ares
