Bóle żołądka, nudności i wymioty

Witam

3 dni temu bolała mnie cały dzień głowa i ogólnie nie czułem się za dobrze, a na wieczor zażyłem tabletke na kręgosłup dicloberl retard i wtedy się stan się jeszcze bardziej pogorszył od tamtej pory cały czas strasznie boli mnie żołądek i cały czas mam nudności i wymiotuje i do tego troche zawroty głowy. W aptece powiedzieli mi że mam brać laremid, ale to nic nie pomaga co to może być ? i co moge ewentualnie na to wziąść ? Dodam jeszcze tylko że od ponad 3 tygodni biore lek Prefaxine (wenlafaksyna) ale wcześniej nie miałem takich objawow dopiero teraz po ponad 3 tygodniach się takie coś dzieje więc to raczej nie od tego.

Będę wdzięczny za pomoc

Objawy mogą wskazywać na zatrucie pokarmowe, niedrożność w obrębie przewodu pokarmowego, problemy z centralnym układem nerwowym, działanie niepożądane po leku (tutaj jednak nie jest to typowy skutek uboczny, tym bardziej, że dolegliwości pojawiły się dopiero teraz). Poza tym przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych może uszkadzać żołądek. Musisz pójść do lekarza.

Ok jak nie przejdzie do poniedziału to pojde do lekarza, lub jak nie bede mogl juz wytrzymać np jutro to zgłosze sie na pogotowie.

Dzieki za odpowiedz

Strony: 1


wątkii
odpowiedzi
ostatni post
Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ